cashflow-gameЦентър по предприемачество ПЛОВДИВ организира за всички интересуващи се студенти и преподаватели от пловдивските висши училища краткосрочен курс, предлагащ забавен, лесен и ефективен начин за постигане на финансова свобода: „ЧЕТИРИТЕ ПОТОКА НА ПАРИТЕ или ЗАЩО БОГАТИТЕ СТАВАТ ПО-БОГАТИ, А БЕДНИТЕ – ПО-БЕДНИ?“.

На 15 и 16 октомври 2011 г. (събота и неделя) в Технически университет – София, филиал Пловдив, лекторът Иван Иванов (управител и финансов консултант на ”Ив Инвест Консулт” ЕООД) ще има удоволствието да ни запознае с  играта „CA$HFLOW 101″ (“Потоци пари 101”). Това е един увлекателен начин за създаване на практически навици и умения, необходими за постигане на финансова грамотност – вашия ключ към успеха. И най-дългото пътуване започва с първата крачка. Елате на курса и я правете!